Pojemniki magazynowe
SZTAPLOWANE I GNIAZDOWANIE

Dzięki możliwości układania pojemników jednego na drugim oszczędzamy miejsce magazynowe a transport jest bardziej efektywny. Puste pojemniki można gniazdować co skutecznie oszczędza cenne miejsce w magazynie.

POJEMNIKI SZTAPLOWANE I GNIAZDOWE

Sztaplowanie i gniazdowane pojemników pozwala skutecznie zmniejszyć ilość zajmowanego miejsca przez co powierzchnia magazynowa jest wykorzystana w możliwie najbardziej efektywny sposób. Nieużywane pojemniki włożone jeden w drugi zajmują 60% mniej miejsca. Specjalne perforacje uniemożliwiają przesuwanie się pojemników kiedy są ułożone w stos z zachowaniem stabilności.

Skrzyniopalety

Plastikowe skrzyniopalety wykonane są z wysokiej jakości materiału HDPE. Charakteryzują się dużą wytrzymałością na uszkodzenia mechaniczne i odpornością chemiczną oraz na promienie UV. Konstrukcja pozwala na spiętrzanie skrzyniopalet jedna na drugiej.

SKRZYNKI TRANSPORTOWE Z RUCHOMYMI UCHWYTAMI

Pojemniki z ruchomymi uchwytami są wykorzystane w transporcie, magazynie i rolnictwie. Dzięki specjalnemu rozwiązaniu ruchomych zawiasów można ustawiać pojemniki na sobie (uchwyty w pozycji otwartej), w ten sposób między pojemnikami zostaje pusta przestrzeń na nadmiar ładunku, np. kwiaty nie ulegają zgnieceniu. Zamkniecie uchwytów pozwala wkładać jeden pojemnik w drugi.

POJEMNIKI MAGAZYNOWE OBROTOWE 180°

Specjalnie perforowane pojemniki można gniazdować w łatwy sposób, a po obróceniu pojemnika w poziomie o 180° można stawiać je jeden na drugim.

SKRZYNKI MAGAZYNOWE Z OKNEM ŁATWEGO DOSTĘPU

Dzięki zastosowaniu otworów w ścianie pojemnika można szybko i sprawnie wymieniać ich zawartość. Takie rozwiązanie świetnie sprawdza się w warsztatach i hurtowaniach. W środowisku gdzie występuje dużo pyłu lub istnieje możliwość zanieczyszczenia ładunku stosuje się klapy osłaniające wnętrze pojemnika.

Zapraszamy do kontaktu

Wysyłanie formularza...

Wystąpił błąd na serwerze.

Wiadomość wysłana

SECURITY EXPERT SP. Z O.O | UL. WINOGRADY 118 | 61-626 POZNAŃ

tel. +48 61 679 13 28 | tel. kom. +48 695 45 55 59

 

Polityka prywatności

Zabezpieczenia logistyczne – securityexpert.pl

Plomby zabezpieczające, koperty bezpieczne – sklep online – securityexpert24.com

Etykiety przechyłowe i wstrząsowe – crashlabel.com

Zarządzanie gotówką – cashexpert24.pl

Wynajem pojemników – rentboxexpert.com