WYNAJEM pojemników transportowych i magazynowych

Dodatkowe produkty stanowią uzupełnienie oferty boxów i skrzyń transportowych. Plomby, pokrywy i wózki pozwalają w pełni wykorzystać potencjał pojemników z tworzywa sztucznego.

WYNAJEM POJEMNIKÓW PLASTIKOWYCH

Wykorzystanie pojemników plastikowych pozwala na szybkie pakowanie i rozpakowywanie artykułów, ergonomicznie wyprofilowane uchwyty ułatwiają przenoszenie, a specjalna perforacja zamkniętej pokrywy uniemożliwia przesuwanie się pojemników w czasie transportu, kiedy są ułożone jeden na drugim. To świetna ochrona produktów przed uszkodzeniem i zabrudzeniami oraz zabezpieczenie przed kradzieżą i niepowołanym dostępem, ponieważ do przechowywania szczególnie cennej zawartości proponujemy zamykane i plombowane pojemniki plastikowe. Możliwość naklejenia etykiety pozwala identyfikować zawartość, dane odbiorcy, itd.

 

Wynajem dodatkowo pozwala znacząco obniżyć koszty związane z usuwaniem i przechowywaniem opakowań jednorazowych. Puste pojemniki można sztaplować, czyli wkładać jeden w drugi i układać w stosy, to pozwala zaoszczędzić miejsce nawet do 80%, a kiedy ich nie potrzebujesz po prostu je zwracasz. W ofercie posiadamy nawet pojemniki posiadające Unijny Certyfikat dopuszczający do kontaktu z żywnością.

 

Oferujemy możliwość wynajmu na krótki lub długi okres pojemników plastikowych  do przeprowadzki, dla firmy, magazynu.

 

Parametry naszych pojemników dostępne są w katalogu

Zalety wynajmu pojemników

• oszczędność czasu

• oszczędność miejsca

• brak niepotrzebnych inwestycji

• ochrona zawartości

• zabezpieczenie przed słońcem i deszczem

• niskie koszty

• duży wybór pojemników i ich rozmiarów

Skontaktuj się – prześlemy bezpłatną wycenę

Wynajem długoterminowy i okresowy

Wynajem krótkoterminowy

Oferowane pojemniki dopasują się do każdego łańcucha dostaw oraz magazynu. Długoterminowy kontrakt albo sezonowość nie oznacza już konieczności zakupu sprzętu, który po pewnym czasie będzie nieużywany i niepotrzebnie magazynowany. Takie rozwiązanie nie wymaga dużej, jednorazowej inwestycji, a koszty są rozłożone w czasie.

W przypadku przeprowadzki, remontu lub terminowych kontraktów ze swoimi klientami szybko obliczysz wszystkie koszty związane z przechowywaniem, transportem i magazynowaniem. Płacisz tylko za czas i ilości, których faktycznie potrzebujesz.

Pojemniki idealne do przeprowadzki

Oferujemy wynajem pojemników plastikowych do przeprowadzek. Plombowane pojemniki wielokrotnego użytku dzięki zastosowaniu plomb zabezpieczających gwarantują bezpieczny transport cennych przedmiotów.

Zapraszamy do kontaktu

Wysyłanie formularza...

Wystąpił błąd na serwerze.

Wiadomość wysłana

SECURITY EXPERT SP. Z O.O | UL. WINOGRADY 118 | 61-626 POZNAŃ

tel. +48 61 679 13 28 | tel. kom. +48 695 45 55 59

 

Polityka prywatności

Zabezpieczenia logistyczne – securityexpert.pl

Plomby zabezpieczające, koperty bezpieczne – sklep online – securityexpert24.com

Etykiety przechyłowe i wstrząsowe – crashlabel.com

Zarządzanie gotówką – cashexpert24.pl

Wynajem pojemników – rentboxexpert.com