Plombowane pojemniki z klapami

Pojemnik jest przystosowany do zabezpieczania plombami zaciskowymi lub zatrzaskami T-Seal. Przeznaczone są do tego 2 dedykowane otwory do każdej z aplikacji.

POJEMNIKI PLASTIKOWE PLOMBOWANE
do transportu

Pojemnik przeznaczony do dystrybucji i magazynowania towarów. Poziom bezpieczeństwa pojemników zamykanych klapami jest dodatkowo wzmocniony przez możliwość zabezpieczenia dedykowanymi plombami zatrzaskowymi lub zaciskowymi. Każdy rodzaj pomby ma osobny otwór do aplikacji. Specjalne tłoczenia na klapie umożliwiają postawienie jednego pojemnika na drugim, bez ryzyka przesuwania się pojemników.

rozwiązania stosowane w pojemnikach
z pokrywą na zawiasach

Pokrywa

Specjalna konstrukcja pokrywy zamykającej powoduje że klapy nakładają się na siebie co uniemożliwia ingerencję.

Zawiasy

Poziom bezpieczeństwa został dodatkowo zwiększony także dzięki zawiasom. Są one częścią ściany plombowanego pojemnika, a nie osobnymi elementami które można zdemontować po zamknięciu bez pozostawienia śladu.

Okienko na etykietę

Wykonane z przezroczystego polipropylenu chroni etykietę przed zabrudzeniem albo uszkodzeniem. Dzięki budowie okienka, podczas mycia pojemnika z łatwością odparowuje z niego woda.

Sztaplowanie i gniazdowanie

Dzięki układaniu pojemników na sobie oraz wkładaniu nieużywanych pojemników jeden w drugi można zaoszczędzić sporo miejsca magazynowego.

Gwarancja bezpieczeństwa
przewożonych towarów

PLOMBA ZATRZASKOWA

PLOMBA ZACISKOWA

 

T-seal

Plomba zatrzaskowa stosowana do zabezpieczania pojemników podczas transportu. Charakteryzuje się elementami zatrzaskowymi umieszczonymi w jednej osi

Super Lock

Super lock to plomba o regulowanej długości, wykonana z wysokiej jakości tworzywa sztucznego wyposażona w komorę wzmocnioną stalową wkładką. Pozytywną opinię Laboratorium Kryminalistycznego

Wysyłanie formularza...

Wystąpił błąd na serwerze.

Wiadomość wysłana

Zapraszamy do kontaktu

SECURITY EXPERT SP. Z O.O | UL. WINOGRADY 118 | 61-626 POZNAŃ

tel. +48 61 679 13 28 | tel. kom. +48 695 45 55 59

 

Polityka prywatności

Zabezpieczenia logistyczne – securityexpert.pl

Plomby zabezpieczające, koperty bezpieczne – sklep online – securityexpert24.com